Про нас

Піца в Києві від Pizza King

Любі друзі!

Ласкаво просимо на офіційний сайт мережі «PizzaKing»!

Ми дуже раді, що Ви нас знайшли, адже саме тут найсмачніша піца! Київ – місто динамічне і всі постійно кудись поспішають за новими можливостями. Ми зробили крок назустріч цієї потреби для жителів столиці та створили цілодобову піцерію формату «takeaway». Спеціальні конвеєрні печі дозволяють дуже швидко випікати піцу, а це значить, що Вам більше не потрібно довго чекати свого замовлення. Не всі піцерії Києва можуть пишатись такою якістю і сервісом, як «Pizza King»!

Вся наша команда активно працює над поставленим завданням - до кінця цього року відкрити 12 нових закладів. Ми сподіваємося, що наші піцерії стануть Вашими улюбленими ресторанами у місті Київ, а наш сайт буде у вас в закладках.

Pizza King нова динамічно розвиваюча українська мережа піцерій формату take away..

Свою першу піцерію Pizza King відкрили 01.02.2017 в ТРЦ Лавина, в планах мережі відкриття 12 піцерій в м.Києві. Ці амбітні завдання задають темп всій команді для досягнення результатів.

Pizza King грунтується на приготування піци виключно на італійських томатах, що дозволяє зробити смак піци ідеальний і задовольнити потреби наших Гостей. Спеціальні конвеєрні печі дозволяють рівномірно просмажувати піцу за мінімальний час. Разом з відкриттям першого ресторану, Pizza King запустила власну доставку для зручності наших Гостей.

13.05.17 Pizza King відкрила свої двері для гостей на вул.Саксаганського, 57б. Ми раді вітати всіх і готові нагодувати кожного :)

Відвідайте наші піцерії і спробуйте нашу піцу, вона не залишить байдужим навіть найзавзятішого гурмана!

Замовляй пiцу з доставкою додому

Перейти в меню